חברת בנייה מומלצת באזור המרכז

לא מעט אזורים בישראל הולכים ומתחדשים, שטחים חדשים מופשרים ואפשר לומר כי ישראל חווה תקופת בנייה שלא נראתה מזה שנים רבות. ניתן לראות זאת החל ממנופי הבנייה במגוון ערים ברחבי הארץ אך בעיקר בין המנופים ואזורי הבנייה הרבים שבמרכזה, בין אם אלו ערי הפריפריה או בין זו העיר תל אביב נוכל לצפות בכל אלו קצב בנייה מרשים. אך לצד זאת מומלץ גם להכיר את חברות הבנייה ובעיקר במרכז הארץ, על כן אספנו במאמר הבא חברות בנייה מומלצות באזור המרכז, כך שנוכל לא רק להכיר את השכונה שנגור אלא גם את מי שבנה אותה.

כל החברות המומלצות

רוטשטיין

חברת בנייה מומלצת באזור המרכז היא ללא ספק חברת רוטשטיין, החברה בעלת ניסיון עשיר בבנייה ישראלית חגגה לא מזמן מעל לשישים שנות פעילות ובנייה מעולים ברחבי הארץ. נוכל למצוא פרויקטים שנבנו בעזרת החברה החל מלוד, ראשון לציון, קדימה צורן ועד ירושלים, רמת גן ואפילו בתי זיקוקים ומגוון רחב של מבנים ממשלתיים ועבודות הנדסיות מורכבות. בחירה ברוטשטיין במיוחד כאשר היא מכירה ויודעת כיצד לבנות באזורים מרכזיים כל כך, היא בחירה מומלצת במיוחד.

נחום אליעזר

החברה שבבעלות מר נחום דורון מונעה חמישים שנות ניסיון בבנייה בישראל ובאזור המרכז, היא מסווגת ברשם הקבלנים כג-5 הנחשב לסיווג בנייה בלתי מוגבל. מרבית הפרויקטים של נחום אליעזר קורמים עור וגידים באזור המרכז ובעיקר בעיר חולון וקריית אונו, שם אחראית החברה על הקמה של מאות יחידות דיור ומספר בניינים משרדים שונים. הבחירה בנחום אליעזר היא לא רק בסטנדרטים של בנייה איכותית, אלא גם גב כלכלי וייעוץ אישי, מתחילת הפרויקט ועד לקבלת טופס חמש.

אסקי

החברה שקמה לה בשנות התשעים של המאה הקודמת עוסקת במגוון רחב של בנייה אזרחית, הנדסית ומוסדית, אך באותה הנשימה גם בשיפוץ בתים פרטיים ובניית בתי מגורים. לא מעט מהפרויקטים בהם לקחה חלק "אסקי" היו ממשלתיים ומסחריים כמו מתחמי בילויים וקניות עבור חברות גדולות במשק, עם זאת החברה גם מבצעת שיפוץ בתים פרטיים והקמה של בנייני מגורים שונים ברחבי הארץ.  
ניתן למצוא עוד כאן