טרנד הפירות קפואים בשנה שחלפה

בכל כמה שנים נכנסים אל חיינו מגוון טרנדים שונים, החל מקרוקס ועד למכנסי הפדלאפון שעשו קאמבק עם תחילת שנות האלפיים והדיסקו, חלק מהטרנדים חוזר מהעבר עם טוויסט, חלקם תופסים חלק משמעותי בחיים של לא מעט ישראלים וחלק חוזרים במהירות אל הבויעדם ונבלעים עם שאר הטרנדים האחרים. אחד הטרדנים שנמצא כמעט מעל עשור בישראל ובעולם בכלל אלו פירות קפואים, שלא כבעבר נחשבים לבריאים יותר ולהרבה יותר זמינים. בהתאם לכך השימוש בהם הולך ומתרחב בשנים האחרונות ונראה כי הטרנד רחוק מאוד להסתיים כדוגמת טרנדים אחרים, לכן יצאנו לבדוק מה כל כך מיוחד בטרנד הפירות הקפואים.

היתרון בקנייה והזמינות

טרנדים של בגדים לעומת טרנדים של אוכל יכולים להתחלף בהתאם לרוח התקופה, אבל כאשר מוצר כמו פרי קפוא יכול להיות שימושי מעל לשנה הוא הופך לקנייה מעולה. ראשית כי ניתן לקנות כמות גדולה של פירות קפואים ולא לחשוש מפגי תוקף קרובים, על כן גם נוכל גם להיתקל לעיתים במחירים נמוכים יותר מאלו של הפירות הירקות בקנייה מרוכזת. בנוסף אל היתרון המעולה בקניית פירות קפואים, אפשר להינות גם ממגון רחב של פירות גם כשהם לא נמצאים בעונה שלהם, כמו מנגו בתקופת החורף ואפילו גרעינים של רימון לא בתקופה של ראש השנה. אל כל אלו גם מצטרפים פירות אקזוטיים מרחבי העולם, שגם הם זמינים בדיוק כמו הפירות שאינם בעונה.

https://www.mabudi.co.il/217687-%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D

שימושים רבים ויתרונות בריאותיים

הזמינות של הפירות הפכה את השייקים מבוססי הפירות לאחד הטרנדים המובילים בישראל, לצידם השימוש  בפירות קפואים הופך לרחב יותר כשהוא יכול להיות שימושי מסלטים ועד לעוגות וקינוחים מעולים. טעמם של הפירות הקפואים איננו נפגע כאשר הם נשמרים בהקפאה, אותו הדבר בכל הקשור לערכים התזונתיים השונים שמגיעים איתם. החל מפירות נוגדי חמצון כמו פירות יער, תותים, דובדבנים ופטל מצליחים לשמר את פלבנואידים ואנתוציאנינים הנחשבים לערכים נוגדי חימצון לגוף. נראה כי היתרונות הרבים שמלווה את הפירות הקפואים, לצד הטעמים המגוונים שהולכים ומתרחבים בכל שנה ישאירו איתנו את הטרנד הבריא והטעים הזה לעוד לא מעט זמן.