מזג האוויר והקורונה – יש קשר ?

כמו שכולנו זוכרים היגיע אלינו וירוס הקורונה עוד טרם שחגגנו את חג הפסח (עוד נחזור בהמשך לפסח) היינו מכורבלים בפוך בלילות הקרים ושמענו שהנגיף היה בסין ועבר לאירופה , זה התחיל בצפון איטליה אשתי והבן הגדול היו ברומא בסוף שבוע , עוד הספקתי לומר לאשתי שרצוי להימנע מטיול זה אבל מי שמע ? כשיש כרטיסים ביד ומלונות מוזמנים קשה לאדם לחתוך איזה תענוג עתידי קצר מועד זה נקרא טבע האדם .

בהמשך ולא אחרי יותר מידי זמן התפשט לו הווירוס צפונה דרומה ובמיוחד מערבה לכיוון בריטניה ובסופו של דבר היגיע לצפון ודרום אמריקה , המומחים באותה עת הסבירו שככול שנתקרב לאביב ובמיוחד לחודשי הקיץ תהיה ירידה בהידבקות בנגיף ונוכל לייצב את המצב למספרים נמוכים שהם בעצם כבר דומים לווירוסים אחרים שקיימים בכדור הארץ כמו שפעת וירוס בטן ולא חסרים סוגים שהם בעצם קיימים כול הזמן ומתפרצים בהתאם לתנאים בכול מיני אוכלוסיות .

נגיף הקורונה התפשט בעולם תוך זמן קצר

הגיע הקיץ ואנחנו יושבי כדור הארץ חשבנו שההתחממות תיטיב עמנו , אך לווירוס הקורונה היו תכניות אחרות ואנחנו כרגע בקורונה 2 כמו שהתקשורת קוראת לו אבל בעצם זה אותו ווירוס שפשוט מתפרץ שוב מסיבות וגורמים שונים.

אנחנו תושבי כדור הארץ צריכים להבין שאנו קיימים בתוך מערכת שנקראת טבע , זו היא מערכת הרמונית שכול חלקיה דומם צומח חי קשורים אחד לשני והם פועלים בחוקיות מיוחדת שמאפשרת לכול חלקיה להתקיים בצורה מושלמת , למעשה רק פרט אחד בטבע נמצא מחוץ למערכת והוא האדם שנברא הפוך מאותה מערכת הטבע שעובדת כדי לספק לכול חלקיה מקסימום ומינימום לוקחת לעצמה , והאדם איך הוא מתנהג ? כן נכון מקסימום לעצמו ומינימום לאחרים , מצב זה נקרא מחלה שבעצם גורמת לכול תופעות הטבע הקשות בכול העולם : רעידות אדמה , הוריקנים סופות , מזג אוויר קיצון בכול מיני פינות בכדור הארץ וכול זה נובע מאותו רצון אגואיסטי של האדם שכרגע נמצא בחוסר אונים מוחלט אל מול ווירוס קורונה בלתי נראה.

זוכרים את פסח ? כן נכון בתחילת המאמר אז לחג הפסח קוראים גם חג החירות ואתם יודעים למה ? זה נקרא חירות ממלאך המוות למה ? כי אותו אגו שנבראנו עמו ושולט בנו גורם לכך שאף פעם איננו מסופקים , אז מה עושים ? להיות כמו הטבע שכול אחד ידאג עבור כולם .