קבלה לעם שלי

בחיים עוברים הרבה מאוד מצבים במשך עשרות שנים שבסופם מביאים אותך לצומת מאוד מרכזית, שממנה
אתה כבר לא יכול להמשיך את חייך כתמול שלשום, עולות לך שאלות שהם עמוקות ופנימיות מאוד כמו מה הטעם בחיים? מה קורה לי? למה זה עובר דווקא עלי?
מאותו שלב האדם מתחיל סוג של חיפוש שבעצם לא מניח לו עד שבסופו של דבר מביא אותו לאיזה שהיא
מציאה, אם זה ספר, אם זה איזו תכנית, אם זה איזה מאמר בפייסבוק שתופס אותו. אני מצאתי ספר שנקרא
"ראיון עם העתיד " הספר הזה הוביל אותי לארגון שנקרא קבלה לעם בני ברוך, ארגון כלל עולמי עם קבוצות בכל רחבי העולם. הארגון הזה חרט על דגלו להביא את כל העולם למקום שנקרא "ואהבת לרעך כמוך" מקום גבוה שנמצא מעל אותו מקום שאנו בני העולם הזה נמצאים שנקרא אגואיזם.
מה שאהבתי בארגון מיד כשנכנסתי הייתה קבלת הפנים והיחס של המדריכים לתלמידים שהתבטא במסר פשוט
שכולם שווים , ודמי ההשתתפות בקורסים השונים במחיר הוגן ושווה נפש, המסר של הארגון פשוט מתאים לכל אדם כדי להביא אותו להבין שבשינוי פסיכולוגי פשוט ניתן להשתנות והביא רוגע לחיים.
בני ברוך היא עמותה ללא כוונת רווח שהעומד בראשה הוא הרב דוקטור מיכאל לייטמן, שהוא בעצם ממשיך את דרכם של בעל הסולם הרב יהודה לייב הלוי אשלג ובנו בכורו ברוך שלום הלוי אשלג עליהם השלום. מטרת הארגון להפיץ את אותה שיטה שמטרתה להביא לקשר טוב בין בני אדם על פני השנאה הטבעית הקיימת כרגע באנושות, שיטה זו נקראת חכמת הקבלה. בנוסף הארגון מנהל פורטל תוכן גדול ביותר המכיל תכנים והרבה קבצים להורדה בעשרות שפות ללא תשלום כמובן. כל החומר של ארגון בני ברוך בעצם נובע מאותה חוכמה עתיקה שנקראת חכמת הקבלה בלשון של הדור האחרון. חכמת החיבור איך לקשור בין שיגיעו למצב של ערבות הדדית