קריטריונים לבחירת שעון לגבר

שעון הינו אחד מהתכשיטים העתיקים שאנו לובשים, זהו אחד הדברים הראשונים שילד או ילדה ישימו על פרק הילדים שלהם, זהו אחד העזרים שיעזרו לנו להבין באיזה שעה אנחנו נמצאים או אפילו אזור זמן.
אך בכל הקשור לגברים השעון יכול להיות תכשיט מצוין עבור הוספה של אלגנטיות, קלאס מסוים ואפילו אמירה כזו או אחרת. שעון יוקרתי משמש לעיתים גם כסמל סטטוס, כיום גם יכול לשמש כמוצר טכנולוגי או כנגן. האפשרויות היום הן כמעט אינסופיות ובכדי לבחור שעון נכון לגבר שלך, ישנם כמה קריטריונים שחשוב להכיר לפני שמבצעים כזו השקעה, לכן יצאנו לברר מה הם אותם קריטריונים לבחירת שעון לגבר בשיתוף עם https://watch-factory.co.il .

מה המחיר ומה הפונקציות?

אז הרבה לפני שחושבים על המתנה צריך גם לדעת מה התקציב שנרצה להשקיע בה, מכיוון שגובה התקציב ישפיע על האפשרויות שתוכלו לבחור. למשל ישנם שעונים שנעים בסביבות ה500 שקלים, יחד עם זאת שעונים אלו עשויים מחומרים שלעיתים מתבלים בצורה מהירה יותר או שסך הפונקציות שלהן יהיה נמוך.
ככל שהתקציב יגבה כך אפשרות הבחירה תגדל, לכן עניין התקציב כמעט קריטי בהליך הבחירה.
יחד עם התקציב חשוב להבין גם מה הן הפונקציות שהגבר צריך, האם ישנם שימושים ששעון חכם למשל יוכל לעזור לו בהם או לקהל עליהם? האם השעון עבור הגבר שלך הוא בעיקר בכדי לשמש כשעון?  

קוטר

מלבד כל אלו יש גם צורך לחשוב על גודל היד של הגבר, האם היא רחבה או צרה, האם שעון גדול מידי יהיה חסר פרופורציה לגודל הזרוע או היד ועוד. מקרים כאלו יכולים לקרות ולעיתים גם לסבך את ההליך ההחלפה של השעון, לכן תוכלו לבחור קוטר שנע בין 35 עד 50 מ"מ ובמרבית המקרים גם אמור להתאים.
בנוסף לקוטר עניין הרצועה בשעוני גברים מהווה נדבך לא קטן בהליך הבחירה, שכן ישנם כמה סוגים פופולריים כיום כמו רצועת עור, רצועת קנבס, ברזל או מתכת(וזהב) ורצועת גומי. כל אחת מהרצועות הללו משדרת דבר אחר ומביאה עימה יתרונות וחסרונות, החל תנועה חלקה בזמן זיעה ועד למראה אלגנטי ומרשים באחר.